"Bëmë mama të të ngjaj", Eni Çobani uron të ëmën mësuese dhe publikon foton e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:39 07-03-2017

Juristja Eni Çobani ka uruar të ëmën e saj për festën e 7 marsit dhe ka publikuar një foto me të, por ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe.

Që nga flokët, tiparet e fytyrës,  buzëqeshja... ngjajnë si dy pika uji, ndonëse i ndajnë disa vite.

“Gëzuar 7 Marsin mësuese në profesion por dhe në jetë nëna ime.Ti je urimi i parë i çdo viti dhe bekimi ynë që na fali fati të të kemi nënë dhe mësuese të jetës dhe frymezim i dashurisë njerëzore.

Bashke ne kete urim i drejtohem te gjithe asaj plejade te jashtezakonshem jo vetem mesuesish por modelesh te perkryera njerezore qe fale jush ne jemi keta qe jemi sot plot pozitivitet dhe miresi ndaj njerezve.

Mesues te nderuar edukoni jo vetem mesimdhenien por mbi te gjitha formoni njerez te drejte dhe te afte per te ndryshuar kete realitet te shtire qe na rrethon. Gezuar dhe qofshi pafund te lumtur mesuesit tane”,-shkruan Eni Çobani.

 

eni_cobani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024767160415649
array(1) { ["section"]=> string(93) "beme-mama-te-te-ngjaj-eni-cobani-uron-te-emen-mesuese-dhe-publikon-foton-e-vecante-foto-71076" }