Bëmë mama të të ngjaj, vajza e Aurelës nis pompat. Dhe këngëtarja përbetohet që s’ka gisht në këtë punë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 28-03-2016

Bëmë mama të të ngjaj dhe më shumë se kaq nuk kishte ku të shkonte. Vajza e Aurelës, Grace, njësoj si e ëma, nis pompat. Edhe pse 4 vjeç, vajza e këngëtares bën plot 10 pompa.

Dhe këngëtarja përbetohet që s’ka gisht në këtë punë, edhe pse ajo është e apasionuar pas palestrës e pikërisht pompave.

“Nuk di ç'të them. GRACE filloi numërimin e pompave. Për kokën time s'kam gisht në këtë punë”, shkruan Aurela Gaçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02390193939209
array(1) { ["section"]=> string(113) "beme-mama-te-te-ngjaj-vajza-e-aureles-nis-pompat-dhe-kengetarja-perbetohet-qe-s-ka-gisht-ne-kete-pune-video-36189" }