Ben Blushi darkë buzë detit, aty edhe deputeti i LSI-së (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:47 26-08-2016 Ben Blushi darkë buzë detit, aty edhe deputeti i LSI-së (Foto)

Deputeti socialist, Ben Blushi duket se po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

A i është fotografuar teksa darkon buzë detit me familjen dhe aty pranë është parë po ashtu edhe deputeti i LSI-së, Luan Rama.

Në foto duken deputetët të cilët janë përshëndetur teksa Blushi darkon me familjen e tij.

Herën e fundit që është parë publikisht Luan Rama ishte në mbështetje të kandidatit socialist për kryetar bashkie në Dibër, prej nga njoftoi për funksionimin e koalicionit, ndërsa tashmë duket se dhe Rama i LSI-së po shijon po ashtu qetësinë e mbrëmjes në jugun e Shqipërisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029013872146606
array(1) { ["section"]=> string(65) "ben-blushi-darke-buze-detit-aty-edhe-deputeti-i-lsi-se-foto-50921" }