Ben Blushi kërkon vëmendjen e të rinjve, bëhet aktiv në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 04-07-2016 Ben Blushi kërkon vëmendjen e të rinjve, bëhet aktiv në rrjetet sociale

Tashmë që është në krijim e sipër të partisë së re, deputeti i PS-së Ben Blushi po kërkon vëmendjen e të rinjve.

Edhe pse ka qenë fillimisht hezitues dhe skeptik, madje edhe kritikues, Blushi ka filluar të bëhet aktiv në rrjetet sociale. Prej një jave deputeti poston pothuajse çdo ditë në profilin e tij në "Facebook" dhe ky aktivizim ka ardhur gjithnjë e në rritje pas propozimit për zgjedhjen e presidentit nga populli.

Blushi ka kritikuar më parë Edi Ramën dhe Sali Berishën për përdorimin e tepërt të rrjeteve sociale, por mesa duket së fundmi e ka kuptuar rëndësinë e tyre dhe komunikimin sidomos me brezin e ri. 

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036934852600098
array(1) { ["section"]=> string(76) "ben-blushi-kerkon-vemendjen-e-te-rinjve-behet-aktiv-ne-rrjetet-sociale-45450" }