Ben Blushi përvesh mëngët dhe ia “këput” me dum-dumin e punës në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:03 22-03-2017 Ben Blushi përvesh mëngët dhe ia “këput” me dum-dumin e punës në Tiranë

Me mëngë të përveshura dhe me xhaketën që mban në njërën dorë, lideri i partisë Libra, Ben Blushi duket se po eksperimenton me një tjetër model automjetesh.

Në një foto të postuar në rrjetin social facebook, Blushi duket me një qytetar dhe në sfond kanë mjetin epunës të këtij të fundit. Ndërkohë, në statusin e tij, Blushi shkruan: “Me Aldon dhe dum-dumin e punës në Tiranë”.

Foto të tilla deputeti Blushi poston shpesh herë, për të treguar një këndvështrim tjetër të realitetit shqiptar.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046427011489868
array(1) { ["section"]=> string(75) "ben-blushi-pervesh-menget-dhe-ia-keput-me-dum-dumin-e-punes-ne-tirane-72773" }