Ben Blushi prezanton nesër në Berat lëvizjen “Shqipëria mbi Partinë”

Publikuar tek: politike, më 12:02 15-04-2016 Ben Blushi prezanton nesër në Berat lëvizjen “Shqipëria mbi Partinë”

Deputeti i Partisë Socialiste do të prezantojë nesër lëvizjen “Shqipëria mbi Partinë” dhe takimi i parë do të jetë në Berat, në pallatin e Kulturës në orën 18:00.

Blushi do të nisë një tur takimesh në të gjithë Shqipërinë dhe do të shprehë pikpamjet e tij për lëvizjen ‘Shqipëria mbi partinë’ dhe mbi situatën e PS-së po ashtu do të flasë edhe për referendumin që u zhvillua më 9 prill. Ende nuk dihet nëse Arta Dade, do ti bashkohet lëvizjes së Ben Blushit, por Mimoza Hafizi është një nga mbështetëset  e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025480031967163
array(1) { ["section"]=> string(72) "ben-blushi-prezanton-neser-ne-berat-levizjen-shqiperia-mbi-partine-37759" }