Bëri ndërhyrje, ja si duket Xhensila Pere me hundën e re (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 05:59 16-05-2018 Bëri ndërhyrje, ja si duket Xhensila Pere me hundën e re (FOTO)

Pak ditë më parë ish banorja e Big Brother Xhensila Pere ndau me ndjekësit në Instagram lajmin se kishte kryer një ndërhyrje kirurgjikale në hundë.

Fillimisht ajo u shfaq në një foto ku i dukej vetëm gjysma e hytyrës dhe vihej re fashoja që mbante në hundë.

Ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet me hundën e rimodeluar. “Përshëndetje botë!”, shkruan Xhensila dhe duket mjaft e qeshur me pamjen e saj të re që duket se po i pëlqen shumë.

-640-0-5afb3448d4688.png

-640-0-5afb3442a36ce.png

-640-0-5afb344634973.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martohet moderatorja e njohur? Publikon foton me fustanin e BARDHË
Tha se do hiqte dorë nga koncertet, Flori Mumajesi rikthehet me “Servilen” (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.031687021255493
array(1) { ["section"]=> string(67) "beri-nderhyrje-ja-si-duket-xhensila-pere-me-hunden-e-re-foto-120902" }