Berisha: Administrata në Pukë thyen urdhrin e Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:32 21-05-2017 Berisha: Administrata në Pukë thyen urdhrin e Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar përmes qytetarit dixhital se si administrata në Pukë ka thyer urdhrin e kryeministrit Edi Rama të dhënë disa ditë më parë.

Më tej Berisha shkruan se e gjithë kjo është “fallsiteti i urdhërit të Ramës për qëndrimin asnjanës dhe mospjesmarrjen e adminstratës në fushatë elektorale".

Postimi i plotë i Berishës:

Qytetari dixhital denoncon:

Fallsitetin e urdherit te Rames per qendrimin asnjanes dhe mospjesmarrjen e adminstrates ne fushate elektorale. Lexoni vet mesazhin e sapo ardhur nga Puka! sb

"Pershendetje z.Berisha,sipas "urdherit"te Edvin Rames administrata publike nuk duhet te perdoret per fushate,ne keto çaste qe po ju shkruaj e gjithe administrata e njesise administrative Rrape(Puke)me ne krye administratoren znj.Lula Mema dhe kryetarin Gjon Gjonaj jane mbledhur tek nje lokal i quajtur "SH & SH " ne hyrje te qytetit Fush-Arrez dhe po u behet presion qe te votohet po kandidatin Paulin Luli,te lutem shume ma ruaj anonimatin."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022895097732544
array(1) { ["section"]=> string(56) "berisha-administrata-ne-puke-thyen-urdhrin-e-rames-79433" }