Berisha bëhet nostalgjik, zbuloni çfarë bën për të kujtuar kohët e vjetra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:24 15-11-2016 Berisha bëhet nostalgjik, zbuloni çfarë bën për të kujtuar kohët e vjetra

Qytetari dixhital denoncon sërish por ajo çfarë nxjerr Berisha të lë pa fjalë.

Ish kryeministri ka  publikuar sërish denoncimin e qytetarit, por ndryshe nga herët e tjera që poston foto të kohëve të fundi ai i ka bashkëngjitur një foto të shumë viteve më parë. Komentet e ndjekësve të tij kanë qenë nga më të ndryshmet, si pozitive dhe negative.

Postimi i Plotë i Sali Berishës:

Lajme nga administrata e Aleancës së Qelbësirave!

Qytetari dixhital denoncon:
Ngritjen në detyrë për shkak të korrupsionit! Kështu:

-Ervehe Çumani, e dënuar me vendim gjykate të formës së prerë për korrupsion emerohet drejtore e burimeve njerëzore në ATP, si shpërblim për ndëshkimin ligjor që ka marrë!

"I nderuar Z.Berisha
Dua t’ju informoj me një nga Skandalet e punësimit të Partis Mavi!

Ervehe Çumani Përgjegjëse e Burimeve Njerezore, Roja e Etikës dhe Disiplinës..!
Dënuar për Korrupsion dhe Shpërdorim Detyre nga të gjitha Gjykatat e këtij Vendi.
Vendim nr 69/2003 Rrethi Sarandë!
Vendim nr 5/2004 Gj.Apelit Gjirokastër
Vendim nr 423/2004 Gjykata e Lartë
Vendim nr 03/2006Gjykata Sarandë
Vendim nr 74/2006 Gjykat Apel Sarandë
Vendim nr 613/2007 Gjykata e Larte
Vendim nr 123/2008 Gjykata e Apelit
FAJTORE PËR KORRUPSION DHE 
SHPËRDORIM DETYRE TË GJITHA VENDIMET E GJYKATËS.
Kjo zonjë është truri i ATP..!
Axhensia e Traitimit të Pronës!Ju lutem mos ma nxirrni emrin se ju e dini 
Sa haarresa jan këta. FLM"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022763967514038
array(1) { ["section"]=> string(78) "berisha-behet-nostalgjik-zbuloni-cfare-ben-per-te-kujtuar-kohet-e-vjetra-59611" }