Berisha denoncon: Platacione me kanabis të Artur Bushit dhe shefit të policisë së Krujës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:38 28-07-2017 Berisha denoncon: Platacione me kanabis të Artur Bushit dhe shefit të policisë së Krujës

Sali Berisha ka denoncuar “platacione të reja me kanabis” të cilat siç shkruan ish-kryeministri janë të “shefit te policisë së Krujës dhe Artur e Ilir Bushit”.

Më poshtë Berisha ka publikuar edhe mesazhin e qytetarit dixhital me denoncimin që ka bërë.

Postimi i Sali Berishës:

Keto jane plantacionet e reja te lejtenanteve te Norieges!!

Qytetari dixhital denoncon me foto plantacionet e fresketa te Kanabisit te
-Lejtenanteve te Norieges; Artur dhe Ilir Bushi dhe
- Shefit te policise se Krujes, Kolonel Kanabisit!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e tij. sb

"Si jeni doktorr,uroj te jeni mire familjarisht!desha te denoncoj te kjo faqa juaj nje farse qe po luhet në kruje.ne lumin e drojes mrapa fabrikes cimentos thumane Artur dhe ilir bushi vellai krytarit bashkis kane mbjell 700 rranj kanabis ne bashpunim me shef e policis krujes.ne malsi krujes ne prroin e arrateshit islam xaka ne bashkpunim me shefin e policis ka mbjell 1000 rranj kanabis ku nuk e kap halikopteri qe vjen verdall kot e ben sikur patrullon.une jam nje polic i ri ne ket komisariat dhe i bie qe nqs gjehet ta marrim ne pergjegjsine e kto trafikanta e shefat e medhejn te mos i gjej gjo.te lutem anonim se ato jam teper te rrezikshem e na heshin ne rruge."

fdgsdgds.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017333030700684
array(1) { ["section"]=> string(93) "berisha-denoncon-platacione-me-kanabis-te-artur-bushit-dhe-shefit-te-policise-se-krujes-87634" }