Berisha duke pirë ujë mes bulevardit, Braçe i publikon foto: O pikë e zezë, kur shkon me jelek…

Publikuar tek: barometri, më 08:08 27-05-2018 Berisha duke pirë ujë mes bulevardit, Braçe i publikon foto: O pikë e zezë, kur shkon me jelek…

Ish-lideri i PD Sali Berisha marshoi me këmbë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” i shoqëruar nga truprojat e tij.

Ka qenë e vështirë për truprojat e ish-kryeministrit ta mbajnë larg këtë të fundit nga turma e protestuesve e cila entuziazte bërtiste emrin e tij dhe turrej ta takonte. Sakaq, deputeti socialist Erion Braçe, ka publikuar një foto të ish-kryeministrit i cili shihet duke pirë ujë në protestë, ndërkohë Braçe ironizon dhe veshjen e tij:

O pike e zeze! O pike e zeze! Ai rasti kur e ke mallkuar cadren duke e shpallur pistolete e ke frike se te arrestojne; Por edhe Ai rasti kur shkon me jelek ne mitingun tend dhe plas nga vapa! Servilizmi apo lejfenizmi nuk hyn ketu,
se mos ngaterroheni!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11974000930786
array(1) { ["section"]=> string(98) "berisha-duke-pire-uje-mes-bulevardit-brace-i-publikon-foto-o-pike-e-zeze-kur-shkon-me-jelek-122248" }