Berisha gjithë vëmendjen te Shën Valentini, poston foton me të shoqen dhe bënë këtë urim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 14-02-2016 Berisha gjithë vëmendjen te Shën Valentini, poston foton me të shoqen dhe bënë këtë urim

Me një fotografi në krah të bashkëshortes së tij Sali Berisha uron të gjithë për ditën e Shën Valentinit duke e quajtur si "ditën e forcës magjike te përjetshme te njeriut".

Ai është ulur pranë oxhakut me Liri Berishën dhe jep urimet e tij më të përzemërta për festën e të dashuruarve.

“Urimet më të përzemërta per Shën Valentinin, ditën e forcës magjike të përjetshme te njëriut! Sb”, shkruan në faqen e tin në facebook Sali Berisha. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035079956054688
array(1) { ["section"]=> string(93) "berisha-gjithe-vemendjen-te-shen-valentini-poston-foton-me-te-shoqen-dhe-bene-kete-urim-32537" }