Berisha “harron” politikën, ja ç'poston sot në facebook: Këta tre yje ishin më të mirët mbrëmë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:35 13-11-2017 Berisha “harron” politikën, ja ç'poston sot në facebook: Këta tre yje ishin më të mirët mbrëmë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka lënë për një moment politikën dhe sulmet për drogë e krim të organizuar dhe është ndalur në eventin ndërkombëtar të natës së mbrëmshme, në çmimet e MTV.

Në këtë edicion tre shqiptarët që konkuruan u nderuan me çmime prestigjoze, siç janë Rita Ora, Dua Lipa dhe Elton Meta.

Për ish-kryeministrin artistët shqiptarë ishin më të mirët në natën e mbrëmshme në MTV.

“Shqiptaret qe na bejne krenare! Rita Ora, Dua Lipa, Ermal Meta; tre yjet qe ishin me te miret mbreme ne MTV.

Edicionin e sivjetshem i ‘MTV Europe Music Aëards’ në Ëembley të Londrës e drejtoi kengetarja e famshme Rita Ora. 
Dua Lipa u shpall artistja e re me mirë duke mposhtur konkurrentë të fortë, ndërkohë që Ermal Meta triumfoi për veprën më të mirë italiane.

Urime!! sb”, shkruan Berisha në facebook.

 

 

 ber.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “S'ka mbaruar rruga deri në fund, atje ka shumë socialistë”, shikoni si përgjigjet Edi Rama komentueses
Fituan me Turqinë në Antalia, Meta ka një mesazh për kombëtaren »
Article Logic
Execution time: 0.031512022018433
array(1) { ["section"]=> string(96) "berisha-harron-politiken-ja-c-poston-sot-ne-facebook-keta-tre-yje-ishin-me-te-miret-mbreme-99396" }