Berisha i bën Ramës LIVE propozimin e HABITSHËM: T’ia bëjmë vettingun njëri-tjetrit

Publikuar tek: politike, më 21:52 13-09-2018 Berisha i bën Ramës LIVE propozimin e HABITSHËM: T’ia bëjmë vettingun njëri-tjetrit Sali Berisha në studion e \"Opinion'

Berisha i ka habitur të gjithë me propozimin që i ka bërë kryeministrit Rama nga studio e “Opinion”. 

Ish-kryeministri i propozon Ramës që t’i bëjnë vetting-un njëri-tjetrit, me dokumente.

Sakaq, shtoi se personalisht nuk u trembet as 100 ‘vetingjeve’.

“E ftoj Edi Ramën t’i bëjmë vetting-un njëri-tjetrit. Si të dojë ai, me dokumente, pse jo? Sa bën qeramanin për t’u mbrojtur, më mirë të dalë në shesh të burrave dhe t’i marrim një nga një”, propozoi Berisha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasjet në Shkodër, Rama: PD s’ka gojë të flasë, të tregojnë shifrat
Rama tregon arsyet: Pse e përjashtova deputetin socialist. Kërkonte të drejtën për... »
Article Logic
Execution time: 0.023138999938965
array(1) { ["section"]=> string(89) "berisha-i-ben-rames-live-propozimin-e-habitshem-t-ia-bejme-vettingun-njeri-tjetrit-134238" }