Berisha i pandalshëm publikon fotot nudo të Ramës: Krenar për lakuriqësinë në plazhet e botës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:41 09-06-2017 Berisha i pandalshëm publikon fotot nudo të Ramës: Krenar për lakuriqësinë në plazhet e botës

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk kursen asgjë në këto ditë të nxehta të fushatës elektorale.

Berisha ka publikuar një foto nudo të Ramës ndërsa i ka montuar sipër edhe numrin 2 që është renditja e PS në fletën e votimit.

POSTIMI I BERISHËS:

Krenar edhe me fotot lakuriq ne plazhet e botes!

Te dashur miq, Edvin Rama ne fushaten e tij per ti shpetuar gjykimit te qytetareve, premtimeve te provuara mashtrime, deshtimeve te medha, mungeses pothuaj te plote te investimeve, perpiqet te mbushe takimet me qyfyre, bllofe, barcoleta vulgare, batuta te filmave te kinostudios Shqiperia e Re. Ne kete fryme fushate bosh, ai para dy ditesh botoi ne facebook komentin e turpshem gjoja te nje gruaje, koment i shkruar nga Fuga dhe i denje vetem per nje cub ordiner.

Kurse sot ne Erseke para burrave dhe grave fisnik te ketij rrethi, evokoi ne fjalim me krenari fotot e veta lakuriq ne plazhet e botes me ish bashkeshorten e tij, sikur ka te beje me nje shoqeri primitive, ne te cilen ndjenja e turpit dhe turperimit nuk ekziston, duke fyer keshtu cdo qytetar te Ersekes dhe mbare Shqiperise.

Por ne fund te takimit, edhe ketu, nje qytetar i dorezoi Rames listen e investimeve publike ne Kolonje dhe mbare Qarkun e Korçes ne vitet 2006-2013! sb

bee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067770481109619
array(1) { ["section"]=> string(98) "berisha-i-pandalshem-publikon-fotot-nudo-te-rames-krenar-per-lakuriqesine-ne-plazhet-e-botes-81872" }