Berisha i rikthehet anglishtes dhe i gjen një epitet të ri Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:28 01-10-2016 Berisha i rikthehet anglishtes dhe i gjen një epitet të ri Ramës

Pas shprehjes së famshme “This is a miracle of freedom”, ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet anglishtes, këtë herë për t’i gjetur një epitet të ri kryeministrit Edi Rama.

“The pleh man”, njeriu i plehrave e quan gjysmë shqip e gjysmë anglisht Berisha Ramën ndërsa i kujton statusin në Twitter kryeministrit për plehrat bërë më 3 nëntor 2011, kohë kur ishte në opozitë dhe kundërshtonte ashpër miratimin e ligjit.

berisha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054913997650146
array(1) { ["section"]=> string(70) "berisha-i-rikthehet-anglishtes-dhe-i-gjen-nje-epitet-te-ri-rames-54783" }