Berisha jashtë Kuvendit: Unë jam afruar me Metën? Skup mediatik

Publikuar tek: politike, më 10:30 01-10-2015 Berisha jashtë Kuvendit: Unë jam afruar me Metën? Skup mediatik

Ish kryeministri Sali Berisha ka folur para kamerave jashtë ambienteve të Kuvendit ku ka nisur seanca plenare dhe i është përgjigjur pyetjes lidhur me marrëdhëniet e tij me kreun e Kuvendit Meta.

I pyetur nga gazetarët nëse ka një afrim të tijin me Metën “pasi është parë i buzëqeshur me kreun e Kuvendit”, Berisha tha: “Ju i keni skupet mediatike dhe une nuk merrem me skupe.

Marrëdhëniet e mia janë ato nuk kanë asnjë ndryshim”.

Pyetjes nëse vazhdon të mbajë të njëjtin mendim për dorëhqejen e kreut të Kuvendit, Berisha iu përgjigj kështu: “Të gjitha... siç i kam shprehur më parë “.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Më shumë kuadro na hëngri gopi se topi”, Dylgjeri për videon intime të Priftit: I njoh të dy. Dhe ja se ç'thotë
Fansja e eksituar çmend Katy Perry-n dhe publikun. Shikoni çfarë i bën në skenë »
Article Logic
Execution time: 0.026872158050537
array(1) { ["section"]=> string(67) "berisha-jashte-kuvendit-une-jam-afruar-me-meten-skup-mediatik-22081" }