Berisha jo vetëm në zemër, tani edhe në majë të kokës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:24 03-02-2016 Berisha jo vetëm në zemër, tani edhe në majë të kokës (Foto)

Tre vite më parë Juli, me profesion taksist, u bë i njohur në rrjetet sociale dhe në media për potretin e ish-kryeministrit Sali Berisha të bërë tatuazh në gjoks. Por, më vonë ai u detyrua ta fshijë atë me justifikimin se “persekutohej” nga policia e drejtuar nga ministri Saimir Tahiri.

Tani një tjetër person ka vendosur të mbajë Berishën me vete. Berberi i quajtur Sebastjan ka punuar në kokën e një klienti, me kërkesën e këtij të fundit, portretin e ish-kryeministrit.

"Përshëndetje të përzemërta Sebastjan", ka qenë përgjigja e Berishës për berberin.

Sesa kohë do të jetë në gjendje të mbajë ky person këtë punim mbetet për t’u parë dhe nëse do arrijë t’u bëjë ballë “presioneve” të kundërshtarëve. 

12645113_10208959469725994_2225987601519862843_n.jpg

12648098_10206217479457958_459394093_n.jpg

taksi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032183885574341
array(1) { ["section"]=> string(63) "berisha-jo-vetem-ne-zemer-tani-edhe-ne-maje-te-kokes-foto-31655" }