Berisha: Këta nuk janë të dehur nga rakia por nga ideologjia

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:23 15-03-2015 Berisha: Këta nuk janë të dehur nga rakia por nga ideologjia Postimi i ish-kryeministrit Berisha në \"facebook\"

“Këta nuk janë të dehur nga rakia por nga ideologjia”. Kështu shkruan ironikisht  ish-kryeministri Berisha teksa publikon këtë foto në rrjetin social “facebook”.

Në foton e postuar nga ish-kryeministri është Zv/kryeministri Niko Peleshi, aktorja  Zamira Kita si dhe kreu i bashkisë Sotiraq Filo.

Këto foto që Berisha i sjell tani në vëmendje të ndjekësve të tij, janë publikuar fillimisht nga gazeta "Panorama" në dhjetor të vitit që lamë pas. Niko Peleshi, Zamira Kita dhe kryebashkiaku Sotiraq Filo kanë qenë së bashku në një mbrëmje argëtuese ku është darkuar, festuar dhe luajtur muzikë me kitarë.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Artan Lame: S’u kujtua njeri për Nolin, po Tare e Shkreli më ndihmuan për flamurin
Besi i përgjigjet Zenit: Unë s’jam si ti, që e le babain pa punë me prapësitë e tua »
Article Logic
Execution time: 0.027056932449341
array(1) { ["section"]=> string(64) "berisha-keta-nuk-jane-te-dehur-nga-rakia-por-nga-ideologjia-5990" }