Berisha: “Kjo është përgjigjja prej halabaku e Erjon Braçes”. I publikon mesazhet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:32 08-10-2016 Berisha: “Kjo është përgjigjja prej halabaku e Erjon Braçes”. I publikon mesazhet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh banal që deputeti i PS-së, Erjon Braçe i ka dërguar një administratori të një faqeje në Instagram.

“Qytetari dixhital denoncon: Përgjigjen prej halabaku të deputetit socialist Braçe”, shkruan Berisha ndërsa publikon edhe mesazhet.

Braçe mesa duket është prekur shumë nga shakaja që kjo faqe kishte bërë me atë, aq sa nuk ka ngurruar të lëshojë gojën dhe t’i nisë administratorëve një mesazh banal. 

14517619_663884417105802_2118227142041676515_n.png

14516549_663884327105811_7069667069275463735_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028897047042847
array(1) { ["section"]=> string(83) "berisha-kjo-eshte-pergjigjja-prej-halabaku-e-erjon-braces-i-publikon-mesazhet-55520" }