Berisha krahason orën e Ramës me të Kerry-it, vlera në shifra marramëndëse

Publikuar tek: politike, më 22:40 15-02-2016 Berisha krahason orën e Ramës me të Kerry-it, vlera në shifra marramëndëse

“Fotografi dixhital” i ka dërguar ish-kryeministrit Sali Berisha një foto ku bëhet krahasimi mes orës që mban në dorë kryeministri Edi Rama dhe asaj të Sekretarit të Shtetit John Kerry. “Fotografi dixhital dergon nje foto domethenese”, shkruan ai.

Sipas fotos së publikuar nga Berisha, Rama mban një orë të markës Patek Philippe me vlerë që arrin deri në 146.955.00$, ora e Kerry-t kushton vetëm 40$ dhe është e markës Freestyle Tide.

Se sa qëndrojnë këtë shifra është e vështirë të thuhet, për sa kohë marka në orën e Ramës të paktën nga kjo foto, është e vështirë të shihet. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0276939868927
array(1) { ["section"]=> string(79) "berisha-krahason-oren-e-rames-me-te-kerry-it-vlera-ne-shifra-marramendese-32664" }