Berisha: Mbretëresha e mirësisë, Lili feston sot 67 vjetorin

Publikuar tek: politike, më 19:17 05-07-2015 Berisha: Mbretëresha e mirësisë, Lili feston sot 67 vjetorin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një status të veçantë në profilin e tij në Facebook, me rasrin e ditëlindjes së bashkëshortes së tij, Liri Berisësh si dhe 44 vjetorit të martesës së tyre.

“Festë familjare! Të dashur miq, familja jonë festoi sot ditëlindjen e mbretëreshës së mirësisë dhe dashurisë të saj, festoi 67 vjetorin e Lilit dhe 44 vjetorin e martesës tonë!

Mirënjohje të pakufishme Lilit nga e gjithë familja, nga Arti deri tek unë, për gjithçka ajo ka bërë për ne të gjithë. Gezuar Lili”, shkruan ish-kryeministri në urimin për bashkëshorten e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tahiri: Arrestimi në kohë rekord, ndoshta duhet të ishte ende në burg
Bëhen bashkë politikanët e rëndësishëm shqiptarë: Basha, Balla, Vasili, Mediu…mblidhen për Dukën »
Article Logic
Execution time: 0.024156093597412
array(1) { ["section"]=> string(64) "berisha-mbreteresha-e-miresise-lili-feston-sot-67-vjetorin-15391" }