Berisha “mjeshtër” i photoshop, e projekton Ramën mbi gomar dhe e shpjegon në mënyrën e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:57 09-04-2016 Berisha “mjeshtër” i photoshop, e projekton Ramën mbi gomar dhe e shpjegon në mënyrën e tij

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në “facebook” një foto të modifikuar të Edi Ramës mbi një karrocë që tërhiqet nga gomari.

Foton Berisha e ka publikuar me rastin e referendumit që po zhvillon Partia Socialiste për mandatin e Ramës.

“O festë të madhe ka partia! Të dy (Rama dhe gomari) do votojnë sot në referendum për Ramën!”- shkruan deputeti demokrat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030083894729614
array(1) { ["section"]=> string(94) "berisha-mjeshter-i-photoshop-e-projekton-ramen-mbi-gomar-dhe-e-shpjegon-ne-menyren-e-tij-37256" }