Berisha ndan me ndjekësit një lajm privat dhe merr pafund komplimente

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:33 04-02-2017 Berisha ndan me ndjekësit një lajm privat dhe merr pafund komplimente

Sot ish kryeministri Sali Berisha, si e shtunë që është na tregon anën e tij sportive ndërsa ndan një lajm të mirë që ai e cilëson si privat.

Berisha ka marrë çmimin “Zelanda e Re”, pasi ka përshkuar me ecje të gjithë gjatësinë prej 1593 kilometra të vendit. Një gjë e tillë ka bërë për vete shumë ndjekës në rrjetet sociale që e kanë komplimentuar pafund ish kryeministrin.

POSTIMI I BERISHËS:

Sot po ndaj me ju nje lajm te mire te privacise time!

Te dashur miq, me kenaqesi te veçante ju njoftoj se pas çmimit Italia, qe mora me dt 7 dhjetor 2016 nga fitbit, me dt 1 shukrt 2017 mora çmimin Zelanda e Re, pra te pershkimit me ecje te te gjithe gjatesise prej 1593 km te ketij vendi.

Une e publikoj kete lajm si nje ftese "folloë me", pra "më ndiqni" per ju te gjithe. Kjo eshte nje beteje e vogel e perditshme me veten tende por nje beteje ne te cilen je gjithmone fitimtar! Miqesisht, sb

ber1.jpg

ber2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit kryebashkiaku i Tiranës: "Jo vetëm që do legalizojmë hashashin por edhe pa tvsh" (VIDEO)
Bashkëfshatarët nga Devolli përcjellin Dritëroin e madh: Një gotë raki dhe një dëshirë »
Article Logic
Execution time: 0.022147178649902
array(1) { ["section"]=> string(75) "berisha-ndan-me-ndjekesit-nje-lajm-privat-dhe-merr-pafund-komplimente-67724" }