Berisha, pas kokainës, kënaqet me nipin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:20 18-01-2015 Berisha, pas kokainës, kënaqet me nipin

Ish- kryeministri Sali Berisha gjen kohë për familjen e tij, pavarësisht angazhimit politik, edhe pse nuk e mban më pozicionin e kryetarit të PD. Kështu, ai ka hedhur dje në facebook, një foto të tijën duke luajtur me nipin. Kritikat më së shumti në faqen e vet në rrjetin social facebook, kanë të bëjnë me ambientin familjar, dhe sesi ish kryeministri shfaqet me këpucë në shtëpinë e tij. Duket se Sali Berishës nuk I bëjnë përshtypje këto komente. Ai shfaqet shumë I qetë dhe I qeshur, ndërkohë që prej tre ditësh është duke denoncuar atë që e ka quajtur afera më e madhe e kokainës të lidhur me qeverinë. Zoti Berisha ka përmendur emra konkretë dhe lidhje konkrete, pavarësisht se prokuroria e krimeve të rënda është ende duke u marrë me çështjen. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023862838745117
array(1) { ["section"]=> string(41) "berisha-pas-kokaines-kenaqet-me-nipin-891" }