Berisha publikon FOTO, ja me kë e festoi Rama ditëlindjen e PS në Durrës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:56 13-06-2018 Berisha publikon FOTO, ja me kë e festoi Rama ditëlindjen e PS në Durrës

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në profilin e tij në Facebook. Në foton e Berishës shfaqet kryeministri Rama dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako në një lokal së bashku.

Ndërsa Berisha ironizon se ata po festojnë shndërrimin e Partisë Socialiste në Parti siçiliste.

“Tek Vollga, Noriega me Gjushin dhe kusur para 30 min po festojnë shndërrimin e Partise Socialiste në Parti Siçiliste! sb”, shkruan Berisha në përshkrimine fotos.

Kujtojmë se prej ditës së djeshme Rama dhe kabineti qeveritar ndodhen në Durrës në turin e radhës së llogaridhënies publike, ku ndër të tjera kanë zhvilluar takime dhe aktivitete me rastin e 27 vjetorit të PS.

Ndërkohë edhe gjatë ditës së sotme qeveria pritet të zhvillojë një sërë takimesh në qyetetin bregdetar.  

errrrrr.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njihuni me zv.ministrin mengjarash të Ramës, firmos me dorën e majtë
O ME CIVILIZIMIN, O ME BARBARËT »
Article Logic
Execution time: 0.018407106399536
array(1) { ["section"]=> string(78) "berisha-publikon-foto-ja-me-ke-e-festoi-rama-ditelindjen-e-ps-ne-durres-124184" }