Berisha publikon një “parodi të zezë” për Edi Ramën (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:29 13-09-2016 Berisha publikon një “parodi të zezë” për Edi Ramën (Video)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë në profilin e tij një parodi të përgatitur nga Ismet Drishti.

Sigurisht që parodia “e zezë”, siç e quan Berisha, i kushtohet kryeministrit Edi Rama. Hashashi dhe zgjedhjet në Dibër kanë qenë në fokus të Drishtit për këtë parodi. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023131132125854
array(1) { ["section"]=> string(61) "berisha-publikon-nje-parodi-te-zeze-per-edi-ramen-video-52819" }