Berisha publikon videon flagrante: Ja si i vjedh hajduti dy tapetet

Publikuar tek: politike, më 17:34 14-11-2017 Berisha publikon videon flagrante: Ja si i vjedh hajduti dy tapetet

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari që pretendon se i janë vjedhur dy tapete me vlerë të konsiderueshme monetare nga biznesi i tij.

Berisha thotë se pronari i lavazhit e ka gjetur hajdutin përmes kamerave por policia e ka lëshuar pas një dite.

Denoncimi i plotë dhe video:

Çunat e krimit lirojne hajdutin e mire!

Lexoni mesazhin e pronarit dixhital. sb

"Zoti kryminister ju peshendes jam Pronari i nje lavazhi me kan vjedhur dy tapete me vlere 400 milek e kam kap vete hajduti nepermjet kamarave e kap hajduti telfonoje policine 129 me sjell nje patrull e marin hajduti e cojne ne polici edhe un shkoj jap deklaraten kur un shof hajduti del te nesermen nga burgu. po te jap kte vidio qe ta shpendashe njecik te lutem se ma shtet i nyt skam pa me ja u kap hajdutit veq per ta mar ne pytje kann .!!

Hajduti quhet Dorjan Sharmataj..!"

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja e PS del në konferencë urgjente: Të shkarkohet kryetari i KQZ, shkeli ligjin
Rritja e çmimit të ujit, reagon PD, Bozdo: Rrjeti ka humbje me 70%, nëse reduktohen çmimi ulet »
Article Logic
Execution time: 0.015717029571533
array(1) { ["section"]=> string(72) "berisha-publikon-videon-flagrante-ja-si-i-vjedh-hajduti-dy-tapetet-99547" }