Berisha publikon videon: Rama me jelek antiplumb pasi Meta e kërcënoi me origjinën moçolare

Publikuar tek: politike, më 23:04 03-10-2015

“Këtij i thonë takim me OKB dhe antiplumb. Të dashur miq, sot Edi Rama, me tu kthyer nga dështimi ne New York, shkoi nga zyra e tij diirekt në zyren e Ilir Metës ku mediat thanë se qëndroi 100 min”, nis kështu komentin e tij ish kryeministri Sali Berisha për takimin Rama-Meta në Kryesinë e Kuvendit ndërsa hedh dyshime se shefi i kabinetit ka qenë veshur me antiplumb poshtë bluzës së tij T-Shirt.

“Por mediat e filmuan momentin (SHIH VIDEON) kur konturi i xhaketës tregonte qarte së Rama nën T-shirtin me stemën e OKB-se kishte veshur antiplumb, me sa duket pasi Meta e kërcënoi me origjinën e tij moçalore!“, shkruan ish kryeministri ndërsa poston këtë video të kryeministrit teksa ecën në këmbë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha me policinë e Shtetit: Presim me çdo kusht neutralizimin e autorit të goditjes ndaj komandantit
Takimi Rama-Meta, gati ndryshimet në qeveri? »
Article Logic
Execution time: 0.045185089111328
array(1) { ["section"]=> string(96) "berisha-publikon-videon-rama-me-jelek-antiplumb-pasi-meta-e-kercenoi-me-origjinen-mocolare-22276" }