Berisha qull në djersë përpara Ritës: Më magjepsi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:09 05-09-2016 Berisha qull në djersë përpara Ritës: Më magjepsi

Ish kryeministri Sali Berisha ka marrë pjesë në koncertin festiv për shenjtërimin e Nënë Terezës në Vatikan ku interpretoi edhe Rita Ora.

Berisha është takuar personalisht me Ritën të cilën e ka pritur më herët edhe në një koncert në Tiranë ndërsa dukshëm nga fotografia vihet re që ish kryeministri është djersitur, pak nga veshja me kostum, pak nga temperaturat e larta e pse jo edhe nga emocioni që i ka falur interpretimi fantastik i këngëtares shqiptare.

:”Duke uruar Rita Oren, yllin boteror të kengës dhe filmit, ambasadoren më të shkëlqyer të Kosovës në botë, pas koncertit në Katedralen e Shën Palit, që me hapjen dhe këngën Ëhat Child Is magjepsi të pranishmit dhe qindra milionë shikues që e ndoqën live atë nga të katër anët e dheut!“, shkruan Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019537925720215
array(1) { ["section"]=> string(54) "berisha-qull-ne-djerse-perpara-rites-me-magjepsi-51951" }