Berisha: Rama pret me përqafime dhe plluqe kryeministren e Serbisë krahasuar me të Kosovës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:03 27-08-2017 Berisha: Rama pret me përqafime dhe plluqe kryeministren e Serbisë krahasuar me të Kosovës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar takimin e kryeministrit Edi Rama me kryeministrat e Ballkanit 2 ditë më parë në Durrës.

Berisha është ndalur tek takimi i Ramës me kryeministren e Serbisë duke bërë një krahasim me pritjen që i bëri Isa Mustafës, kryeministrit të Kosovës.

“Nje video qe flet vete!
Ja si pret Rama me perqafime dhe plluqe kryeministren e Serbise, Brnabic dhe ate te Maqedonise, Zaev krahasuar me kryeministrin e Kosoves, Isa Mustafa. sb”, shkruan Berisha krahas videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040164947509766
array(1) { ["section"]=> string(95) "berisha-rama-pret-me-perqafime-dhe-plluqe-kryeministren-e-serbise-krahasuar-me-te-kosoves-90355" }