Berisha-Ramës: Tregon vetëm historitë e gjyshes, ka qenë grua e mirë

Publikuar tek: politike, më 12:36 23-09-2015 Berisha-Ramës: Tregon vetëm historitë e gjyshes, ka qenë grua e mirë

Nuk kanë munguar batutat dhe ironitë e ish-kryeministrir Sali Berisha gjatë seancës së stomte parlamentare. Berisha e ka quajtur Ramën “i miri i gjyshes” pasi sipas tij, nuk pushon duke treguar historitë e gjyshes.

“Nuk pushon së treguari historitë e gjyshes. Se gjyshja e tij ka punuar në Pallatin Mbretëror ka qenë grua e mirë, ua them unë. Por ky vetëm atë përmend, gjyshja kshu, gjyshja ashtu, i rokanisi të gjithë ata që u ulën në tavolinë me hisotirtë e gjyshes”, ka thënë Berisha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha kërkon që Rama të mos largohet: Pse ja mbath kryeministri juaj? Rrini e dëgjoni ju turkoshakë
Batuta-sulm në Kuvend, Paloka –Ramës: Unë ha përshesh, ti ha atë që e dinë të gjithë... »
Article Logic
Execution time: 0.018492937088013
array(1) { ["section"]=> string(72) "berisha-rames-tregon-vetem-historite-e-gjyshes-ka-qene-grua-e-mire-21472" }