Berisha shfaqet me Olta Gixharin në Vienë, zbulohet çfarë i bëri bashkë: Surpriza e një udhëtimi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:37 21-11-2017 Berisha shfaqet me Olta Gixharin në Vienë, zbulohet çfarë i bëri bashkë: Surpriza e një udhëtimi

Ish kryeministri Sali Berisha dhe aktorja e njohur Olta Gixhari shihen së bashku në një foto të shkrepur në Vienë.

Aktorja e njohur ka publikuar dy foto në Instagram e ulur në kafenenë e aeroportit së bashku me Berishën, të cilët duken mjaft të qeshur. “Surpriza e një udhëtimi” shkruan Gixhari sipër fotove dhe na lë të kuptojmë se takimi i tyre ka qenë i rastësishëm.

Pra, mesa duket rastësia i bëri bashkë ish-kryeminsitrin dhe aktoren e njohur. Ish-kryeministri gjithashtu ka munguar edhe në seancën e së enjtes në parlament dhe arsyja siç duket ka qenë udhëtimi në Vienë.

Screenshot_3_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024086952209473
array(1) { ["section"]=> string(101) "berisha-shfaqet-me-olta-gixharin-ne-viene-zbulohet-cfare-i-beri-bashke-surpriza-e-nje-udhetimi-100417" }