Berisha takon Ben Blushin (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:07 04-06-2015 Berisha takon Ben Blushin (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka dhënë dorën deputetin socialist Ben Blushi. Dy politikanët janë takuar në ceremoninë e zhvilluar në ambasadën  italiane, në ditën kombëtare të Italisë. Berisha dhe Blush ii kanë dhënë duart njëri-tjetrit, madje kanë trokitur edhe gotat. Deputeti socialist ka qenë mjaft kritik nga qeverisë. Përveç opozitës, qeverisë i duhet të përballet edhe me kritikat e deputetit të saj çdo të enjte në sallën e Parlamentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031820058822632
array(1) { ["section"]=> string(36) "berisha-takon-ben-blushin-foto-12640" }