Berisha tregon "vilën luksoze" të Ministres Nikolla, “Madam Vila, votoni vilën time sepse përndryshe…”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:29 23-04-2017 Berisha tregon

Ish-kryeministri Sali Berisha ka “habitur” me atë të një postimi në rrjetin social facebook nëpërmjet të cilit ka ironizuar Ministren e Arsimit, Lindita Nikolla.

Berisha ka postuar disa foto, në të cilat është Ministrja Nikolla dhe “vila e saj” siç shkruan Berisha. Ish-kryeministri e quan “madam vila”, e cila sipas tij ka detyruar mësuesit që ti japin votën.

Postimi i Berishës:

Votoni vilen time!!
- iu thote "madam Vila" mesuesve te Shqiperise te mbledhur me detyrim ne takim elektoral!
- Votoni vilen time sepse perndryshe, ne ministrave, per vjedhjet tona burgu na pret! sb 

ffgfgfgfgf.jpg

klklklk.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029253005981445
array(1) { ["section"]=> string(101) "berisha-tregon-vilen-luksoze-te-ministres-nikolla-madam-vila-votoni-vilen-time-sepse-perndryshe-76146" }