Berisha uron Kombëtaren për fitoren ndaj Izraelit, por reagon qytetari: Pse fajësoje Edin? Si përgjigjet ish-kryeministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:54 12-06-2017 Berisha uron Kombëtaren për fitoren ndaj Izraelit, por reagon qytetari: Pse fajësoje Edin? Si përgjigjet ish-kryeministri

Ish kryeministri Sali Berisha ka uruar kombëtaren shqiptare për fitoren ndaj Izraelit.

“Fitore dinjitoze dhe e domosdoshme. Nje urim te perzemert per ekipin tone, trainerin, kapitenin dhe heroin e kesaj ndeshje, Armando Sadiku”, shkruan Berisha, ndërsa ka komentuar një qytetar.

Komentuesi i kujton Berishës së për humbjet e Kombëtares fajësonte kryeministrin Edi Rama, por ish kryeministri nuk ka nguruar t’i përgjigjet.

Komentuesi: Pse nuk e urove Edi Ramën, kur nuk fitonte Kombëtarja thoshe, Edi Rama i ka fajet.

Sali Berisha: Burim nuk është ashtu, nuk e kam akuzuar kur nuk ka qenë në stadium, ai është ters dhe bën mirë të mos shkojë në stadium.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023343086242676
array(1) { ["section"]=> string(124) "berisha-uron-kombetaren-per-fitoren-ndaj-izraelit-por-reagon-qytetari-pse-fajesoje-edin-si-pergjigjet-ish-kryeministri-82139" }