Berisha: Vendi mund të shkojë drejt një konflikti civil dhe destabilizimi

Publikuar tek: barometri, më 07:21 25-10-2017 Berisha: Vendi mund të shkojë drejt një konflikti civil dhe destabilizimi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17008399963379
array(1) { ["section"]=> string(78) "berisha-vendi-mund-te-shkoje-drejt-nje-konflikti-civil-dhe-destabilizimi-97104" }