Bes Kallaku bëhet nostalgjik, publikon foto të 11 viteve më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:39 25-09-2016 Bes Kallaku bëhet nostalgjik, publikon foto të 11 viteve më parë

Aktori, Bes Kallaku nuk rresht së bëri humor.

Megjithatë duket se sot është bërë serioz dhe është përfshirë nga nostalgjia.

Ai ka publikuar një foto të 11 viteve më parë teksa xhironte filmin ‘Koha kometës’ duke rikthyer në vëmendje edhe një herë filmin.

Në foto humoristi shfaqet i hipur mbi një kalë dhe plot buzëqeshje.

Sapo është hedhur foto nuk kanë munguar komentet e shumta në formë pyetje nëse do të ketë një pjesë të dytë të filmit.  

“2005, gjate provave te filmit ‘koha kometes’” shkruan Besi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022619009017944
array(1) { ["section"]=> string(69) "bes-kallaku-behet-nostalgjik-publikon-foto-te-11-viteve-me-pare-54090" }