Bes Kallaku dhe Gaz Paja gjatë provave në ‘’Portokalli’’, bëjnë atë që s’e bën dot kushdo (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:17 19-05-2016 Bes Kallaku dhe Gaz Paja gjatë provave në ‘’Portokalli’’, bëjnë atë që s’e bën dot kushdo (FOTO) Bes Kallaku dhe Gaz Paja

Bes Kallaku dhe Gaz Paja gjatë provave në ‘’Portokalli’’, bëjnë atë që s’e bën dot kushdo. Dy aktorët e humorit vizatojnë mbi skenarin e provave dy shtëpi dhe për këtë gjë, publikojnë edhe një pyetje për miqtë e tyre se kush e ka bërë më bukur.

‘’Unë apo Gaz Paja ka pikturu më bukur, pavarësisht moshës, vizatojmë si për klasë të 3-të...’’, shkruan Kallaku. Dhe kanë bërë dy shtëpi, që jo të gjithë mund t'i bëjnë.

Tani që e patë, cili mendoni se e ka vizatuar më bukur?!  Shpresojmë që regjisori Altin Basha, të mos jetë mërzitur nga shkëputja e vogël e vëmendjes së dy aktorëve të tij…

beskallakuvizatim.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026617050170898
array(1) { ["section"]=> string(95) "bes-kallaku-dhe-gaz-paja-gjate-provave-ne-portokalli-bejne-ate-qe-s-e-ben-dot-kushdo-foto-40902" }