Bes Kallaku fotografon veten “si pjeshkë”, nga pas detaje që do t’ju lenë pa fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:28 18-03-2016 Bes Kallaku fotografon veten “si pjeshkë”, nga pas detaje që do t’ju lenë pa fjalë

Humoristi i spektaklit  “Portokalli” Bes Kallaku ka fotografuar veten përballë pasqyrës ndërkohë që dera e tualetit ka qenë e hapur.

 

Me këtë foto humoristi ironizon femrat që fotografojnë veten në tualet duke fryrë buzët.

Ai shihet teksa fryn buzët, shikon veten dhe pozon, kjo mënyrë e të dalit foto me buzë të fryra dhe në tualet është ndër tendencat më të fundit që shohim nëpër rrjetet sociale.

Në foton e postuar Besi shkruan: “Foto pjeshke”, ndërsa nga pas duket qartë tualeti.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022549152374268
array(1) { ["section"]=> string(85) "bes-kallaku-fotografon-veten-si-pjeshke-nga-pas-detaje-qe-do-t-ju-lene-pa-fjale-35417" }