Bes Kallaku i bën karshillëk Veliajt me Sali Berishën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:30 06-05-2015 Bes Kallaku i bën karshillëk Veliajt me Sali Berishën

Aktori i humorit Bes Kallaku, godet sërish. Kësaj rradhe nuk bëhet fjalë për ndonjë gol të shënuar në kalçeton “Loku” por një goditje me spond për kandidatin Erion Veliaj.

Pasi bëri tatuazh portretin e Nard Ndokës, aktori është shfaqur në krah të Erion Veliajt me portretin e ish-kryeministrit Sali Berisha në kanatjeren e tij, teksa Veliaj tregon me gisht nga fotografia.

Kallaku duket se ka afruar në ekipin e tij edhe disa “talente” të tjerë nga ekipi i “Rilindjes” si Bledi Çuçi, Besnik Bare dhe Eduart Shalsi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031125068664551
array(1) { ["section"]=> string(59) "bes-kallaku-i-ben-karshillek-veliajt-me-sali-berishen-10490" }