Bes Kallaku nxjerr film mafiozësh, ja kur shfaqet në kinema (VIDEO_trailer)

Publikuar tek: kulture-art, më 15:50 27-04-2016

Duket se për “inat” të Ermal Mamaqit, Bes Kallaku ka vendosur të realizojë një film mafiozësh.

Filmi do të shfaqet më datë 12 maj në të gjitha kinematë ndërsa tanimë është publikuar edhe traileri “Pit Stop Mafia”.

Ky është një film nga Fatmir Koçi nën interpretimin e aktorëve Besart Kallaku, Dritan Kastrati, Rezart Veleshnja, Doruntina Vishe, Albana Perhati, Samuek Vargu, Erand Hoxha, Gëzim Meta dhe Emi Canaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zgjedhjet e kritikëve: 11 performancat më të mira të Leonardo DiCaprio
Guri i Bardhë dhe gjurmët e gjalla të Pjetër Budit »
Article Logic
Execution time: 0.015949964523315
array(1) { ["section"]=> string(78) "bes-kallaku-nxjerr-film-mafiozesh-ja-kur-shfaqet-ne-kinema-video-trailer-38850" }