Bes Kallaku përfiton nga situata dhe xhiron ‘’Baywatch’’ në Don Bosko (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:19 13-06-2016

Bes Kallaku përfiton nga situata dhe xhiron ‘’Baywatch’’ në Don Bosko. Përmbytjet kanë ndihmuar aktorin e humorit të inskenojë ‘’filmin’’ e radhës në një nga lagjet që përmbytet më shumë në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë të vetëdijshëm për ironinë që qarkullon rreth tyre, ja ç’bën e shoqja e kryebashkiakut (FOTOT)
Dasara Malltezi zhgënjen ndjekësit, nuk do e besoni se për kë bën tifo në këtë Europian »
Article Logic
Execution time: 0.031486988067627
array(1) { ["section"]=> string(77) "bes-kallaku-perfiton-nga-situata-dhe-xhiron-baywatch-ne-don-bosko-video-43320" }