Bes Kallaku si ‘pjeshkë’ në palestër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:15 09-06-2016 Bes Kallaku si ‘pjeshkë’ në palestër

Bes kallaku është një nga artistët më të njohur të humorit shqiptar.

Postimet e tij nëpër rrjetet sociale janë nga me të ndryshmet, realiste dhe plot humor.

Këtë herë Besi na sjell një foto nga palestra teksa ka ngritur bluzën, fryn buzët dhe tregon barkun ndërkohë që stërvitet, foto që e shohim rëndom në rrjetet sociale, postuar kryesisht nga vajzat.

“Pjeshkat në palestër” shkruan Besi bashkangjitur me foton.

bes_kallaku.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024597883224487
array(1) { ["section"]=> string(40) "bes-kallaku-si-pjeshke-ne-palester-42941" }