Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi publikojnë këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 14-06-2016

Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi kanë ardhur me bashkëpunimin “123” në këtë sezon vere për publikun shqiptar.

Teksti i “123” është shkruajtur nga vet Flori, ndërsa me muzikën ka punuar Kledi Bahiti.

Ky është bashkëpunimi i parë i Besës me Florin, të cilët kanë një miqësi të fortë me njëri-tjetrin.


Teksti:

Besa
Se di pse ti m’ke heq nga zemra jote
Se di pse mu m’ke fshi nga memoria jote
Dhe nëse nuk kam vend në jetën tënde
Kam pas një shoqe të ngusht
Dikur kam pas shoqe të ngusht

123 Stë mjaftoi ajo që e pate
Asnjëherë nuk u kënaqe
Spo ta bëj ty rrafsh
123 Njerëz jo një shtrat nuk i mbante
Imagjinata se ndalte
T’lutna mos m’bë me faj

Flori
Ajo mu m’ka inat
Njësoj ty t’ka inat
Dhe asnjëherë se ka shfaq
Sa m’don mu edhe ty
S’i kena dhonë asnji shans
S’i kena lon asnjë shkas
Me xhelozu për ne të dy

Besa
123 Stë mjaftoi ajo që e pate
Asnjëherë nuk u kënaqe
Spo ta bëj ty rrafsh
123 Njerëz jo një shtrat nuk i mbante
Imagjinata se ndalte
T’lutna mos m’bë me faj

Flori
Konfuz jom
Edhe pse më s’e kom
123 po kalon
Ditë mbasdite
ti mbas shpine kë takon
Dhe mu më harron
Dhe mu më lëndon
A e ke pyet veten ndonjiherë
Nëse ti gabon

Besa
123 Stë mjaftoi ajo që e pate
Asnjëherë nuk u kënaqe
Spo ta bëj ty rrafsh
123 Njerëz jo një shtrat nuk i mbante
Imagjinata se ndalte
T’lutna mos m’bë me faj (x2)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030633211135864
array(1) { ["section"]=> string(68) "besa-kokedhima-dhe-flori-mumajesi-publikojne-kengen-e-re-video-43515" }