Besa Kokëdhima krah Florjana Kokës dhe Gjergji Goros: Erdhën të më mirëprisnin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:19 20-06-2015 Besa Kokëdhima krah Florjana Kokës dhe Gjergji Goros: Erdhën të më mirëprisnin Besa Kokëdhima dhe kandidatët e ASHE Florjana Koka e Gjergji Goro

Këngëtarja Besa Kokëdhima, njëkohësisht vajza e deputetit socialist Koço Kokëdhima para disa minutash ka publikuar një foto ku duket në krah të kandidatëve të majtë për bashkinë e Sarandës dhe atë të Himarës.

Besa ka treguar kështu mbështetjen e saj në këto zgjedhje për kandidaten Florjana Koka dhe Gjergji Goron. Me ta është edhe deputetja Mira Shehu.

“Të mrekullueshmit @FlorjanaKoka e Sarandës dhe @GjergjGoro i Himarës dhe deputeten Mira Shehu që erdhën të më mirëprisnin”, shkruan Besa Kokëdhima e cila për mirëpritjen i referohet pranisë së saj në mitingun përmbyllës të ASHE në Vlorë ku këndoi edhe disa këngë.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034559011459351
array(1) { ["section"]=> string(83) "besa-kokedhima-krah-florjana-kokes-dhe-gjergji-goros-erdhen-te-me-mireprisnin-14123" }