Besa Kokëdhima poston këtë foto për një qëllim të rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 25-11-2016 Besa Kokëdhima poston këtë foto për një qëllim të rëndësishëm

Besa Kokëdhima ka shokuar me foton e publikuar në faqen e saj ku ndodhet një fëmijë i futur në furrë. Të gjithën e ka bërë si shenjë sensibilizimi dhe ndërgjegjësimi për të mos i ngrënë kafshët.

“Do e bënit ju këtë? Jo!!! Atëherë mos i hani kafshët!”, shkruan Besa vegjetariane, mirëpo reagimet e të tjerëve që nuk ndajnë të njëjtin mendim me Besën kanë qenë të shumta.  Besa u ka kërkuar në këtë mënyrë njerëzve të bëhen vegjetarianë. 

besa_kokdhima.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024785995483398
array(1) { ["section"]=> string(67) "besa-kokedhima-poston-kete-foto-per-nje-qellim-te-rendesishem-60696" }