Besa Kokëdhimës i ndodh e papritura, publikon FOTOT me geta të grisura

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:55 12-01-2019 Besa Kokëdhimës i ndodh e papritura, publikon FOTOT me geta të grisura

Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret më të preferuara të momentit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet tepër seksi dhe ekspozon linjat e saj trupore.

Por ajo  çka bie në sy të të gjithëve, janë getat e grisura të Besës.

Mirëpo, Kokëdhima për ta shmangur këtë koment të fansave, e tregon vetë përbri fotos.

‘Më falni, i fshiva gabimisht, kështu që po postoj dy. P.S. Më janë grisur getat, e di’, shkruan Besa.

Screenshot_4.png

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065858364105225
array(1) { ["section"]=> string(76) "besa-kokedhimes-i-ndodh-e-papritura-publikon-fotot-me-geta-te-grisura-148520" }