Besa publikon këngën e re, videoklip që s'duhet humbur (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:34 11-08-2016

Këngëtarja e njohur shqiptare Besa Kokëdhima ka publikuar këngën e saj më të re.

”Hangover” titullohet kënga, e cila vjen me videoklip të xhiruar nga ProVideo, ndërsa tekstin e ka shkruar Olti Curri.

Në videoklipin e ri Besa duket mjaft elegante dhe e kuruar në detaj.

Kënga e saj është ritmike dhe verore. Ky është projekti i dytë i këngëtares pas bashkëpunimit që pati me Flori Mumajesin me këngën ‘1,2,3’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029187202453613
array(1) { ["section"]=> string(65) "besa-publikon-kengen-e-re-videoklip-qe-s-duhet-humbur-video-49411" }