Besi dhe Xhensila nuk janë vetëm në Santorini, ja kush ndodhet atje (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:44 13-02-2018 Besi dhe Xhensila nuk janë vetëm në Santorini, ja kush ndodhet atje (FOTOT)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar pushimet e para për vitin 2018. Kështu të paktën është lënë të kuptohet nga postimet e tyre në rrjetet sociale.

Çifti janë  shfaqur në Santorini.

Mirëpo ata nuk janë të vetmit shqiptarë që ndodhen aty.  Po ashtu edhe këngëtarja Gjyste Vulaj ka bërë të ditur sot me anë të postimeve se ndodhet me pushime në ishullin grek.

s1-1518532291-7942323_1518545267-3352618.jpg

screenshot-18_1518545320-514452.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas "Baftjarit” Bes Kallaku dhe Ylli Baka godasin sërish me klipin e ri (VIDEO)
Këtë s'na e kishin parë ndonjëherë sytë, ja si e kafshon Geti -Marinën (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.015501022338867
array(1) { ["section"]=> string(79) "besi-dhe-xhensila-nuk-jane-vetem-ne-santorini-ja-kush-ndodhet-atje-fotot-110148" }